Blog
Posted in

Poszukujesz nietypowego legowiska dla psa? Sprawdź materiałową budę

Posted in

Każdy zwierzak domowy ma nieco inne potrzeby i upodobania, co wynika z jego charakteru, poziomu aktywności oraz doświadczeń. Dotyczy to również preferencji dotyczących akcesoriów takich jak legowisko lub buda. Dla psa posłanie jest niezwykle ważnym elementem wyposażenia – wyznacza strefę relaksu, czyli przestrzeń, gdzie może spokojnie i bezpiecznie wypocząć i zregenerować siły z dala od nadmiaru bodźców. A co jeśli zwykle legowisko nie pozwala pupilowi odpowiednio się wyciszyć? W takiej sytuacji rozważ zakup materiałowej budy!

Najważniejszy element psiej wyprawki? Legowisko dla psa!

Dobrze dobrane legowisko to obowiązkowy punkt na liście niezbędnych rzeczy tworzących psią wyprawkę. Twój pupil powinien mieć do niego dostęp przez cały czas, kiedy przebywa w domu, by móc wyciszyć się i odpocząć. Gdzie najlepiej je ustawić?

  • w cichym i spokojnym miejscu,
  • z dala od ciągów komunikacyjnych w domu lub mieszkaniu
  • w pobliżu opiekunów,
  • tam, gdzie panuje optymalna temperatura – weź przy tym pod uwagę rodzaj sierści swojego psa, długowłose czworonogi wolą chłodniejsze miejsca, te krótkowłose – znacznie cieplejsze.

To oczywiście tylko teoria – obserwuj uważnie swojego czworonożnego przyjaciela. Być może sam wskaże Ci miejsce, w którym najbardziej lubi spać! Większość psów lubi przebywać w towarzystwie ludzi, dlatego posłanie nie powinno być całkiem odizolowane od domowników, choć niektóre szczególnie lękliwe zwierzaki będą potrzebowały całkowitej izolacji, by się wyspać.

 

 

Legowisko niejedno ma imię

Obecnie psie posłania dostępne są w bardzo wielu kształtach i rozmiarach, dlatego bez problemu dobierzesz model, który zapewni wygodę Twojemu pupilowi – czego najlepszym dowodem jest oferta naszego sklepu. W Rexproduct znajdziesz:

  • materace,
  • legowiska z wysokim brzegiem,
  • poduszki dla psów,
  • miękkie lub sztywne budy materiałowe do domu,
  • posłania medyczne – dla zwierząt po operacjach, chorych, z problemami ortopedycznymi i starszych.

Dobrze dobrane legowisko, które pozwoli psu swobodnie wyciągnąć się w ulubionej pozycji, to podstawa – zapewni mu zdrowy sen i pomoże zadbać o jego stawy i kręgosłup, co jest szczególnie ważne w przypadku psich seniorów, szczeniąt i rekonwalescentów.

Materiałowa buda – miejsce do relaksu i odpoczynku pupila

Jeśli jesteś opiekunem wyjątkowo wrażliwego zwierzaka, lękliwego lub niepewnego, który bardzo emocjonalnie reaguje na obecność ludzi lub ruch w domu, wybierz legowisko w formie materiałowejbudy. Dla psa stanie się ono bezpieczną, przytulną kryjówką, w której skryje się przed światem zewnętrznym, ale w razie potrzeby będzie mógł go obserwować do woli. Takie posłanie da mu poczucie prywatności i stanie się jego własną przestrzenią, przez co lepiej będzie radził sobie z nm.in. trudnymi dla siebie sytuacjami na co dzień. To doskonała opcja dla czworonogów, które nerwowo reagują na pojawienie się w domu gości lub mieszkają z małymi dziećmi i potrzebują czasem samotności.

 

 

Buda dla psa może być ekologiczna!

W Rexproduct zdajemy sobie sprawę, że dla wielu opiekunów zwierząt domowych bardzo ważna jest troska o środowisko naturalne, dlatego też włączyliśmy do naszej oferty ekologiczne budy dla psów. To wyjątkowe produkty o nowoczesnym, modnym designie, niezwykle trwałe, odporne na brud i zniszczenia, które zapewniają zwierzakom taki komfort, jakiego potrzebują. Budy z linii EKO: PETHome i PETPocket wykonane zostały z materiałów pochodzących z recyklingu. Znajdujący się w nich materac SoftPet posiada wypełnienie wyprodukowane z przetworzonych butelek PET – materiał ten jest odporny na wilgoć, grzyby i bakterie oraz hipoalergiczny, a przy tym zachowuje kształt i sprężystość przez bardzo długi czas.

Rexproduct – akcesoria tworzone z pasją

Każda buda, również ta ekologiczna, z naszej oferty to wysokiej jakości produkt, który będzie służył Twojemu pupilowi przez długi czas. Dbamy o to, by proponowane przez nas posłania były nie tylko wytrzymałe, wygodne i łatwe do utrzymania w czystości, ale także stylowe. Materiałowa buda marki Rexproduct stanie się nie tylko ulubionym legowiskiem Twojego czworonoga, ale również ozdobą domu lub mieszkania. Staramy się tworzyć ofertę, która odpowiada na potrzeby wszystkich psiaków, nawet tych najbardziej wymagających. Zaufaj nam i wybierz idealne posłanie dla swojego zwierzaka!

Join the conversation

TOP
Mój koszyk 0