Posted in
Posted in

Gdy pies źle znosi samotność. Jak walczyć z lękiem separacyjnym?

Lęk separacyjny to jeden z najpoważniejszych i najczęściej występujących problemów behawioralnych wśród psów. Jeżeli chcesz być świadomym opiekunem, przeczytaj wpis, w którym szerzej opisujemy to zjawisko i doradzamy, jak pracować z pupilem.

CONTINUE READING Gdy pies źle znosi samotność. Jak walczyć z lękiem separacyjnym? 3 min read
Posted in
Posted in

Jak często wymieniać legowisko dla psa?

Dobrze dobrane legowisko jest bardzo ważne dla każdego psa. To od niego zależy jakość snu Twojego pupila, a nawet stan jego zdrowia! Niestety, nie jest to jednorazowy zakup – potrzeby Twojego zwierzaka zmieniają się z czasem. Szczeniak potrzebuje innego posłania niż dorosły zwierzak, podobnie psi emeryt, co oznacza, że co jakiś czas konieczna jest wymiana […]

CONTINUE READING Jak często wymieniać legowisko dla psa? 3 min read
Posted in
Posted in

Gdy pies drapie posłanie. Wyjaśniamy tajemnice psiego zachowania

Psy czasami zachowują się w sposób, który trudno wytłumaczyć bez wiedzy o tym, jak żyli ich przodkowie. Czynności takie jak drapanie posłania to pamiątka po czasach, kiedy czworonogi musiały same walczyć o przetrwanie i dbać o komfort podczas wypoczynku. Obecnie wygodne, ekologiczne legowisko to dla psa mieszkającego w domu postawa wyposażenia. Dawniej samodzielne przygotowywanie sobie […]

CONTINUE READING Gdy pies drapie posłanie. Wyjaśniamy tajemnice psiego zachowania 3 min read
ACCOUNT
Ulubione
Ulubione
Login
ZAREJESTRUJ KONTO

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

TOP
Arrow

KOSZYK 0