Ekologiczna budka dla kota, idealna do domu

Ekologiczna budka dla kota w domu, to doskonałe schronienia dla Twojego pupila, w którym odpocznie, gdy będzie potrzebował chwili wytchnienia. Zwierzęta tak jak i my potrzebują czasami chwili prywatności, dlatego ważne jest zapewnienie im odpowiednich warunków do odpoczynku. Miękki domek pokochają od pierwszego położenia się, a Ty docenisz go za niezwykłą funkcjonalność.

Budka dla kota do domu – zatroszcz się o komfortowy sen zwierzaka

Estetyczny design i praktyczność zostały mistrzowsko połączone w każdym z naszych projektów. Niezależnie od tego, czy wybierzesz materiałowy model dwufunkcyjny, czy standardowy, zyskujesz produkt łatwy w czyszczeniu i o wysokiej wytrzymałości. Miękka buda dla kota to jednocześnie superkomfortowy element wyposażenia dla czworonożnego członka Twojej rodziny. W Rexproduct dzięki różnym wariantom wielkości łatwo dopasujesz go do rozmiaru Twojego ulubieńca. Jego nowe minimieszkanie pomoże Ci urządzić dom nowocześnie i modnie. Od teraz nie musisz iść ze zwierzakiem na kompromis.  Doskonałym rozwiązaniem będzie buda materiałowa dla kota, która zajmie miły kąt w Twoim domu. Wybierz materiałowy domek, który Wam obydwojgu przypadnie do gustu! Zaufaj naszym projektantom i wybierz produkty wykonane z ogromną starannością i miłością do zwierząt.

Ekologiczna budka dla kota
oraz dopasowane legowisko

Znajdziesz u nas piękne, odpowiednie do domu miękkie budy dla kota, które uszyte są z tkanin bardzo łatwych w czyszczeniu i odpornych na zadrapania. Wiele z nich powstało z materiałów z recyklingu i stanowi ekologiczną alternatywę dla legowisk z tworzyw sztucznych.

Zadbaliśmy o wiele uniwersalnych wersji kolorystycznych, które doskonale wpasują się w każde wnętrze, szczególnie skandynawskie. W naszym katalogu znajdziesz zarówno projekty o wyglądzie klasycznego domku, jak i te innowacyjne, które wprowadzą do domu nutkę nowoczesności. Nasi projektanci pamiętali oczywiście również o wygodzie zwierzaków. Zadbali o to, by miękkie posłanie służyło psu tak samo przez wiele lat. 

Nie mogło u nas zabraknąć też rozwiązań o maksymalnej funkcjonalności, czyli opcji 2 w 1, którą z legowisko bardzo łatwo przemienisz w materiałową budę.

TOP
Mój koszyk 0
Dodano