Naturalne gryzaki dla psa

Zabawki dla domowego pupila nie muszą być plastikowe. Naturalne gryzaki dla psa sprzedawane w sklepie Rexproduct to bezpieczne akcesoria, przy których produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę. Zaspokajają potrzebę gryzienia, ciągnięcia i szarpania, a do tego czyszczą zęby. Zobacz, jak możesz podarować swojemu psiakowi długą i radosną zabawę.

Twardy gryzak dla psa z naturalnych materiałów

Wyroby ze zgubionego poroża, takie jak nasze twarde gryzaki dla psa, nie obciążają środowiska naturalnego. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że są tworzone bez krzywdzenia żadnego zwierzęcia. Są również ekologiczne ze względu na to, że w przeciwieństwie do zabawek z tworzyw sztucznych, zostają wyprodukowane bez żadnych szkodliwych dodatków. To sprawia, że są bezpieczne także dla zwierzaków, które je gryzą i liżą.

Artykuły są wykonywane z dokładnie wyselekcjonowanego, wyczyszczonego i sterylizowanego poroża danieli, łosi i jeleni, często przeciętego wzdłuż szpiku. Twarde i chropowate wnętrze gryzaków zachwyca pupila swoim zapachem, który dla ludzi jest prawie niewyczuwalny. Dodatkowo gąbczasta struktura suchego szpiku delikatnie usuwa płytkę nazębną, poprawiając higienę pyska psa.

Nasze naturalne produkty:

• nie powodują reakcji alergicznych,
• nie doprowadzają do problemów trawiennych,
• nie zawierają szkodliwych substancji,
• poprawiają przemianę materii i krążenie krwi,
• są źródłem białek, tłuszczów, kolagenu i minerałów.

Zdrowe i twarde przysmaki są doskonałe jako przekąski na długie wyprawy, a także jako pocieszenie w stresujących sytuacjach. Pomagają się odprężyć i dają psiakom ciekawe zajęcie. Najbardziej skorzystają z nich zwierzaki, które spędzają dużo czasu same albo są na tyle młode, że jeszcze nie panują nad swoją ochotą na podgryzanie.

Wykonany z naturalnego poroża i fragmentów liny z organicznej bawełny twardy gryzak dla psa odpowiada na potrzebę żucia, gryzienia i szarpania. Pomaga zwierzęciu się uspokoić, a Tobie – ochronić wyposażenie domu przed zębami zestresowanego lub znudzonego pupila. Zobacz, jakie akcesoria przygotowaliśmy dla Twojego zwierzaka.

Ekologiczne zabawki dla psa

Jakie powinny być zabawki dla psa? Ich atrakcyjny wygląd i ciekawe funkcje to wcale nie najważniejsze sprawy. Akcesoria dla pupila muszą być bezpieczne, a więc stworzone ze starannie dobranych, naturalnych materiałów. Dobrze, aby były wyprodukowane z poszanowaniem środowiska i z surowców, które ulegają rozkładowi. Jeśli do tego sprawiają zwierzakowi dużo frajdy, to z pewnością są dla niego odpowiednie.

Zabawki – niezbędne akcesoria Twojego pupila

Życie domowego zwierzątka to nie tylko wylegiwanie się w budzie lub na leżance. Pieski potrzebują aktywności w formie biegania, gryzienia i szarpania, a także wysiłku umysłowego. Dlatego zabawka dla psa powinna być solidnie wykonana, odporna na uszkodzenia i interesująca. Musi przy tym składać się z takich surowców, które nie zaszkodzą zwierzęciu w razie połknięcia jej części.

Specjalne artykuły służące rozrywce są wręcz niezbędne, jeśli dbasz o wszechstronny rozwój i dobre samopoczucie swojego podopiecznego. Wspólne spędzanie czasu na zabawie z czworonogiem przynosi wiele korzyści. Zabawki sprawiają, że pies:

  • doskonali sprawność ruchową, co przekłada się na jego zdrowie fizyczne,
  • rozwija swoje kompetencje intelektualne,
  • czyści zęby przez częste żucie powodujące wzmożoną produkcję śliny,
  • czuje się zadbany i kochany dzięki kontaktowi z właścicielem,
  • relaksuje się i pozbywa napięcia spowodowanego stresem.

Ekologiczne i naturalne zabawki dla psa

Psiaki uwielbiają piłeczki, piszczące zwierzątka czy interaktywne artykuły wspomagające rozwój logicznego myślenia. Powodzeniem wśród przyjacielskich czworonogów cieszą się też wszelkie pluszowe akcesoria. W ofercie Rexproduct znajdują się między innymi zabawki dla psa Bone wykonane z pozyskanej z recyklingu pianki z butelek PET, dostępne w trzech rozmiarach i czterech kolorach.

Naturalne artykuły dla czworonogów wpisują się w nowoczesne, ekologiczne trendy, które są bliskie wielu osobom kochającym zwierzaki. Zapoznaj się z propozycjami marki Rexproduct i wybierz akcesoria, dzięki którym Twój podopieczny poczuje się szczęśliwy i zrelaksowany.

TOP
Mój koszyk 0
Dodano