Blog
Posted in

Świąteczne prezenty dla psa i kota. Zobacz wybory naszych ekspertów!

Posted in

Święta to najlepszy czas na wręczanie prezentów – również tych dla psa i kota. Choć zwierzęta nie rozumieją idei Bożego Narodzenia, z całą pewnością lubią otrzymywać niespodzianki. Co Twój pupil powinien znaleźć pod choinką? Możliwości jest bardzo wiele – od praktycznych akcesoriów, po jedzenie. Możesz wykorzystać okazję, by zastanowić się, czego Twój zwierzak najbardziej potrzebuje. W roli świątecznych prezentów świetnie sprawdzą się na przykład: ekologiczne legowisko (zwykłe lub modułowe) dla psa i kota, torba transportowa, gryzaki, szarpaki, akcesoria spacerowe lub przysmaki. Sprawdź, co kupić swojemu czworonogowi!

 

Zwierzaki również czekają na prezenty!

Co podarować swojemu pupilowi pod choinkę? Możesz kupić mu nową zabawkę lub jego ulubione smakołyki albo wykorzystać Święta jako pretekst do zakupu praktycznych akcesoriów – torby transportowej lub wygodnego, ekologicznego lub modułowego legowiska. Dla psa lub kota każdy podarunek może stać się powodem do radości! Zastanów się, jaki charakter ma Twój pupil, co najbardziej lubi robić i jak spędza czas w ciągu dnia, weź pod uwagę jego wiek i potrzeby. Jest aktywny i lubi się bawić? A może przesypia większość dnia i potrzebuje nowego posłania?

Komfortowe i ekologiczne legowisko dla psa

Świetnym pomysłem na prezent dla psa (i kota również) jest z całą pewnością zakup legowiska. Komfortowy i zdrowy wypoczynek oraz możliwość wyspania się na miękkim, czystym posłaniu – tego potrzebuje każde zwierzę niezależnie od wieku i charakteru. Dzięki temu Twój pupil będzie mógł nacieszyć się świątecznym lenistwem w towarzystwie całej rodziny w najlepszych możliwych warunkach. Podczas wyboru odpowiedniego modelu nie kieruj się jednak wyłącznie świątecznym wyglądem i ceną. Zwróć szczególną uwagę na:

  • dobór rozmiaru posłania do wielkości zwierzęcia,
  • kształt dopasowany do potrzeb czworonoga,
  • materiał, z jakiego jest wykonane legowisko – powinien być wytrzymały, wodoodporny i łatwy w czyszczeniu,
  • rodzaj i grubość wypełnienia.

Wysokiej jakości ekologiczne legowisko dla psa z oferty Rexproduct to prezent, który posłuży Twojemu zwierzakowi przez długi czas, nie tylko w Święta!

 

 

Legowisko modułowe dla kota

Równie dobrym pomysłem jest zakup legowiska modułowego – szczególnie dla kota! Twój pupil z pewnością doceni w Święta przytulne posłanie. Miękka, domowa buda w zestawie z wygodnym materacem to komplet, dzięki któremu zwierzak zyska przytulną przestrzeń, gdzie z komfortowych warunkach prześpi ponure, zimowe dni i odpocznie po zabawie. To również doskonałe schronienie dla nieśmiałych, niepewnych i lękliwych kotów, które mogą czuć się onieśmielone świątecznymi wizytami gości i zamieszaniem panującym w domu.

Torba transportowa na bliższe i dalsze wycieczki

Jeśli Ty i Twój pupil dużo podróżujecie, możesz podarować swojemu zwierzakowi pod choinkę wygodną i bezpieczną torbę transportową dla psa lub kota. To doskonały sposób na komfortowe przemieszczanie się z niewielkim zwierzęciem bez ryzyka, że ucieknie lub zrobi sobie krzywdę. Zaciszne, przytulne wnętrze miękkiego transportera sprawi, że zwierzak bez stresu, w cieple spędzi całą podróż, a przy tym będzie mógł obserwować bacznie otoczenie. Idealna torba transportowa dla kota lub psa powinna mieć:

  • miękkie ścianki wykonane z materiału odpornego na zniszczenie i zabrudzenia,
  • sztywne dno, dające poczucie stabilności,
  • wycięcie na głowę, by zwierzak mógł wyjrzeć na zewnątrz;
  • praktyczne zapięcie, które można łatwo otworzyć – np. na zamek błyskawiczny,
  • dodatkowe rączki umożliwiające noszenie.

Dzięki temu prezentowi wspólne podróżowanie stanie się jeszcze większą przyjemnością!

 

 

Pięknych Świąt życzy Rexproduct!

Święta to czas, który spędza się z rodziną – dla wielu osób należą do niej również ukochane czworonogi. Pod niejedną choinką znajdzie się więc również prezent dla psa i kota! Twój pupil z pewnością ucieszy się z podarunku jeszcze bardziej, jeśli w tym czasie spędzisz z nim nieco więcej czasu niż zwykle, pobawisz się z nim, weźmiesz go na dłuższy spacer lub po prostu razem obejrzycie telewizję. Pamiętaj: najlepszym prezentem dla zwierzaka zawsze będzie uwaga, jaką mu poświęcisz. Wraz z całym zespołem Rexproduct życzymy Tobie i Twojemu czworonogowi, by Święta Bożego Narodzenia były pełne spokoju, miłości i wspólnych chwil!

Join the conversation

TOP
Mój koszyk 0