Ekologiczne legowiska , materace i poduszki dla psów i kotów

Stwórz wygodne miejsce odpoczynku dla swojego czworonożnego przyjaciela i wybieraj spośród wielu wzorów i kolorów! Dostępne u nas legowiska dla psów i kotów można łatwo dostosować do potrzeb Twojego pupila. W ofercie znajdują się legowiska z miękkimi bokami, ale także klasyczne płaskie materace, które pasują do bud z naszej kolekcji.

Wygodna leżanka dla psa o nowoczesnym designie

Jesteś szczęśliwym opiekunem psa leniucha, który uwielbia spać? Spraw mu ładną i wygodną leżankę, która będzie towarzyszyła mu przez wiele lat. Proponowane modele wykonane są z największą starannością, dlatego prezentują się niezwykle estetycznie. Przy wykorzystaniu miękkich, przyjemnych i przyjaznych dla zwierząt materiałów, żadne nasze legowisko dla psa absolutnie nie traci na wytrzymałości. Wręcz przeciwnie – jest w pełni odporne na gryzienie i drapanie. Co ważne, ze względu na praktyczne i higieniczne kwestie, leżanki mają zdejmowane pokrowce, które można łatwo wyprać. Proponujemy Ci wiele ładnych projektów standardowych oraz leczniczych. Wiele z nich jest kompatybilne z budami dostępnymi w naszym katalogu.

Legowiska dla psa – zapewnij pupilowi najwyższy poziom odpoczynku

Urządzając dom, w którym zamieszkasz z psem lub kotem, albo wprowadzając do mieszkania nowego, czworonożnego domownika należy zadbać o odpowiednie miejsce wypoczynku. Szukasz praktycznych akcesoriów dla swojego zwierzaka? Każda nasza leżanka dla psa wyróżnia się czymś niezwykłym. Posiadamy m.in. modele antypoślizgowe oraz te, w których projektach zostały uwzględnione rewolucyjne, antyalergiczne pianki z recyklingu. Mamy rozwiązania idealne dla osób troszczących się o środowisko naturalne. To ekologiczne legowiska, do których wytworzenia wykorzystano plastikowe butelki z recyklingu. Zadbaliśmy o to, by w sklepie Rexproduct pojawiły się również produkty odpowiednie dla zwierząt starszych oraz  mających problemy zdrowotne. Zadbaj o swojego zwierzaka i podaruj mu doskonałą, przytulną przestrzeń tylko dla niego. Możesz zdecydować się na legowisko do budy lub to w formie miękkiej poduchy z brzegami lub bez. Nasze propozycje spełnią oczekiwania was obu.

TOP
Mój koszyk 0
Dodano