Blog
Posted in

Rexproduct – więcej niż akcesoria dla zwierzaków

Posted in

Kochamy psy i koty, więc chcemy, aby nasze produkty służyły im jak najlepiej. Kim jesteśmy? Rexproduct to producent wyjątkowych akcesoriów dla zwierząt. Nasza marka od lat udowadnia, że można projektować je zarówno z uwzględnieniem wszystkich potrzeb czworonogów, jak i oczekiwań ich właścicieli, dbając przy tym o środowisko naturalne. Poznaj nasze produkty i przekonaj się, że nawet legowiska i zabawki mogą stać się ozdobą każdego domu lub mieszkania, a przy tym służyć Twojemu pupilowi przez długie lata!

 

Marka akcesoriów dla zwierząt, która powstała z pasji

Znajomość kociej i psiej natury, wiedza o zwierzęcej fizjologii i anatomii, a także potrzebach behawioralnych to podstawa przy projektowaniu akcesoriów dla psów i kotów. Zwierzęta to nasza pasja – dzięki temu z pełnym, przekonaniem angażujemy się w szukanie jak najlepszych rozwiązań, które pozwalają Waszym, pupilom wypoczywać w komfortowy sposób, bezpiecznie podróżować i świetnie się bawić. Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

  • poduszki do spania,
  • ekologiczne posłania z rantem i bez niego,
  • legowiska i materace medyczne,
  • ekologiczne miękkie budy do domu,
  • antyalergiczne zabawki,
  • gryzaki BIO z organiczną bawełną.

 

 

Jakość oferowanych produktów to podstawa

Nigdy nie idziemy na ustępstwa w kwestii jakości. Wykorzystujemy jedynie wytrzymałe materiały odporne na wilgoć, zabrudzenia i rozerwanie. Wszystkie komponenty służące do tworzenia akcesoriów dla zwierząt marki Rexproduct pochodzą z Europy i są w pełni bezpieczne dla czworonogów. Chcemy, żeby nasze doświadczenie przysłużyło się zdrowiu i komfortowi zwierząt, dlatego stawiamy wyłącznie na sprawdzone, jakościowe elementy.

Nowoczesne rozwiązania dla czworonożnych towarzyszy

Co to znaczy, że dostępne na stronie internetowej rexproduct.com akcesoria dla zwierząt są „nowoczesne”? Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla większości opiekunów psów i kotów komfortowe posłanie należące do pupila to nieodłączny element wyposażenia domu, równie ważny, jak inne meble. Dlaczego zatem nie miałoby wyglądać estetycznie i oprócz funkcji praktycznej, pełnić również rolę dekoracji? Staramy się, aby tworzone przez nas materace, ekologiczne budy dla psów czy legowiska dla kotów mogły stać się częścią aranżacji nowoczesnego wnętrza, np. salonu lub sypialni. Inspiracje czerpiemy ze stylu skandynawskiego, umiejętnie łącząc funkcjonalność z prostotą formy, minimalizmem i modnymi kolorami.

Ekologiczne akcesoria dla zwierząt w trosce o planetę

Bardzo ważną częścią naszej oferty jest linia EKO obejmująca ekologiczne akcesoria dla zwierząt, takie jak budy oraz legowiska dla psa i kota. Wiemy doskonale, jak ważne jest ograniczanie ilości odpadów – chcemy troszczyć się nie tylko o domowe zwierzaki, ale również o te dzikie. Dbając o środowisko naturalne, pomagamy chronić również ich dom! Proponujemy więc naszym klientom kolekcję materacy, posłań i bud częściowo wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu.

Pianka SoftPET, będąca wypełnieniem posłań z linii EKO, powstaje ze zużytych i przetworzonych butelek PET. Materiał ten ma wiele zalet:

  • łatwo utrzymać go w czystości, pozostaje odporny na pojawianie się grzybów i pleśni, nie wchłania wody,
  • ma właściwości antyalergiczne,
  • nie posiada w składzie metali ciężkich – jest w pełni bezpieczny dla zwierząt,
  • nie odkształca się, jest miękki i zapewnia komfort.

Nasze posłania oraz budy z linii EKO mają certyfikat Oeko-Tex® Standard 100, który jest dowodem na to, że są one w pełni bezpieczne i spełniają szereg wymagań dot. etyki produkcji. Dodatkowo każda ekologiczna buda dla kota i psa z kolekcji PETHome i PETPocket zachwyca nowoczesnym, minimalistycznym designem!

 

 

To, co najlepsze dla Twojego pupila znajdziesz w Rexproduct

Pragniemy pomóc Ci zadbać o Twojego pupila, ponieważ mamy wiedzę i doświadczenie, by to robić. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów – priorytetem są dla nas potrzeby czworonogów. Wybierając ekologiczne akcesoria dla zwierząt marki Rexproduct, stawiasz na rozwiązania, które będą służyć Ci i Twojemu zwierzakowi bardzo długo, a przy tym pozostaną praktyczne i estetyczne. Zaufało nam już wielu klientów z całej Europy – możesz nam wierzyć, że nie bez powodu! Wiemy, czego potrzebują psy i koty. Dostarczamy produkty dla zwierzaków, które gwarantują im zdrowy sen, bezpieczne podróże i fantastyczną zabawę, a przy tym wyglądają nowocześnie i stylowo, co niewątpliwie cieszy ich opiekunów. Sprawdź naszą ofertę i wybierz to, co najlepsze dla Twojego psiego lub kociego przyjaciela – i dla Ciebie!

Join the conversation

TOP
Mój koszyk 0