Blog
Posted in

Modułowe legowisko – Twój zwierzak je pokocha!

legowisko-modulowe
Posted in

Każdy zwierzak domowy potrzebuje miejsca, gdzie może się wyciszyć, wyspać, ale też zanieść ukochane zabawki, ułożyć się wygodnie z gryzakiem, pobawić się z opiekunem lub innym zwierzęciem. Modułowe legowisko może stać się dla psa lub kota najważniejszym punktem w domu lub mieszkaniu – to właśnie posłanie dla większości pupili jest niezbędnym elementem wyposażenia! Dobrze dobrane będzie schronieniem i… placem zabaw w jednym. Przekonaj się, jakie są najważniejsze zalety ekologicznych legowisk modułowych!

 

Miejsce do relaksu, ale i zabawy

Czy posłanie służy zwierzęciu wyłącznie do wypoczynku? Niekoniecznie! Przypominające budę modułowe legowisko może stać się dla psa lub kota zarówno miejscem relaksu, jak i zabawy. Jeśli zwierzak je polubi i będzie czuć się w nim pewnie, zacznie przynosić tam ulubione zabawki, gryzaki lub smakołyki, by pobawić się w pokoju lub zjeść. Może wykorzystywać je jako kryjówkę przed potencjalnym „zagrożeniem” (gośćmi, dziećmi), albo punkt obserwacyjny, który umożliwia mu kontrolowanie otoczenia bez konieczności pozostawania na widoku. Oczywiście, aby legowisko spełniało te funkcje, musi zostać odpowiednio dobrane.

legowisko-modulowe-dla-kota

Modułowe legowisko dla psa

Psie posłanie pełni wiele zróżnicowanych funkcji. Dlatego właśnie modułowe legowiska dla psów są tak dobrą opcją. Można łatwo je rozmontować, wyczyścić, dopasować do potrzeb pupila. Miękka, domowa buda dla psa sprawdzi się w zimie, kiedy temperatura znacznie spada, a zwierzak potrzebuje przytulnego schronienia, lub w stresujących sytuacjach, np. podczas wizyty gości, kiedy pupil chce się schować, by poczuć się pewniej. W każdej chwili możesz też wyjąć materac i użyć go jako samodzielnego posłania. Jakie cechy ma idealne legowisko modułowe dla psa? Przede wszystkim powinno być:

  • dopasowane do wielkości czworonoga – by mógł przyjąć w nim swoją ulubioną pozycję,
  • miękkie i grube na tyle, by zapewnić zwierzęciu podparcie kręgosłupa i odciążyć stawy,
  • wytrzymałe (żeby nie uległo zniszczeniu podczas drapania, gryzienia, szarpania),
  • odporne na brud (np. błoto, kurz, ślinę) i wodę,
  • łatwe do wyprania.

Modułowe legowisko dla kota

Koci opiekunowie często twierdzą, że ich pupile nie lubią spać w posłaniu, wolą odpoczywać na łóżkach, kanapach czy drapakach. Jaka jest tego przyczyna? Zazwyczaj powód to nieodpowiednio przygotowane miejsce do spania. Dobrze dobrane modułowe legowisko będzie dla kota z pewnością bardziej atrakcyjne niż zwykłe posłanie lub jakiekolwiek inne miejsce! Zabudowana kocia budka zapewni zwierzęciu poczucie bezpieczeństwa, którego tak potrzebuje, pozwoli skryć się przed otaczającymi bodźcami i wzrokiem ludzi. Da poczucie przytulności, ciepło i komfort, a przy tym urozmaici zabawę w polowanie – można się w nim czaić do woli! Najlepsze modułowe legowisko dla kota będzie:

  • wygodne, miękkie i komfortowe, by zapewnić zwierzęciu odpoczynek,
  • odporne na drapanie i zaciąganie się (jeśli Twój kot potraktuje je jak drapak),
  • przytulne, żeby pupil mógł skryć się w nim, kiedy poczuje się niepewnie,
  • łatwe do utrzymania w czystości, zwłaszcza w okresie linienia.

budka-dla-psa-lub-kota

W imię naszej planety!

Jakość posłania to nie tylko jego wytrzymałość, wygląd i bezpieczeństwo użytkowania, ale również fakt, że zostało ono wykonane z poszanowaniem środowiska naturalnego. Doskonale o tym wiemy, dlatego w naszej ofercie znajdziesz propozycje idealnie dopasowane do potrzeb swojego pupila. Każde ekologiczne legowisko dla psa lub kota marki Rexproduct jest uniwersalne, komfortowe i łatwe do utrzymania w czystości, a także wykonane w stu procentach z materiałów pochodzących z recyklingu (przetworzone butelki PET). Materiały i wypełnienia są antyalergiczne, nie zawierają szkodliwych substancji, posiadają też certyfikaty bezpieczeństwa (Oeko Tex 100 i Global Recycled Standard).

Akcesoria stworzone z miłości do czworonożnych domowników

Oferujemy wyjątkowe akcesoria dla zwierząt, dzięki którym zadbasz o komfort swojego pupila na co dzień. Nowoczesny, elegancki design, najwyższa jakość, funkcjonalność – podczas projektowania modułowych, ekologicznych legowisk dla kotów i psów to wszystko jest dla nas bardzo ważne, jednak na pierwszym miejscu stawiamy zawsze potrzeby czworonogów. Poznaj produkty Rexproduct i wybierz akcesoria, dzięki którym Twój pupil będzie mógł wypoczywać i bawić się do woli!

Join the conversation

TOP
Mój koszyk 0