Blog
Posted in

Legowisko w formie materiałowej budy. Dla psa, ale i dla kota!

materialowa-budka-dla-psa
Posted in

Posłanie to niezbędny element domu, w którym mieszkają psy i koty. Każdy właściciel doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zwierze, niezależnie od gatunku powinno mieć swoje miejsce, pozwalające mu na spokój i odpoczynek. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem w ostatnim czasie są legowiska w formie materacy i poduszek, które wykonane z odpowiedniego wypełnienia stanowią miękkie i komfortowe miejsce wypoczynku pupila. Jeśli zastanawiasz się jaki rodzaj posłania będzie najlepszy oraz jak wybrać odpowiedni model – poznaj nasze designerskie budy materiałowe. Poniżej znajdziesz krótką charakterystykę i szereg najważniejszych zalet.

 

Buda materiałowa – alternatywa nie tylko dla psów

Domowe koty to zwierzęta, które zdecydowanie mają własne zdanie. Właściciele tych czworonogów doskonale zdają sobie sprawę z tego, że potrzebują one wystarczającej przestrzeni i czasu dla samych siebie. Z pewnością wiesz, że kuweta i odpowiedni drapak to niezbędne kocie wyposażenie. Jednak jeśli zależy Ci na wygodzie i sprostaniu wszystkim potrzebom swojego pupila – legowisko, czy budka dla kota będzie właściwym rozwiązaniem. Tego typu posłania sprawdzą się najlepiej dla wszystkich zwierzęcych domatorów, będąc dla nich azylem i miejscem niezakłóconego spokoju.

Najważniejsze zalety legowiska-budy dla psa i kota

Buda dla psa i kota z materiału to nowoczesne rozwiązanie, zyskujące coraz większą popularność. Ich główne zalety to przede wszystkim:

  • zamknięta konstrukcja w formie norki;
  • ochrona przed zimnem i nagłą zmianą temperatury;
  • wysokiej jakości wykonanie, gwarantujące wygodę i komfort;
  • uniwersalny design.

Legowiska w formie budy materiałowej to zdecydowanie jedno z najwygodniejszych rozwiązań. Modele wykonane z miękkich materiałów mogą stać się ulubionym miejscem relaksu dla Twojego czworonoga.

budka-legowisko-dla-kota

Intymne, spokojne miejsce dla pupila

Nowoczesna i funkcjonalna buda materiałowa dla psa lub kota to bezpieczne rozwiązanie szczególnie dla płochliwych zwierząt. Nieśmiałe osobniki mogą odnaleźć w jej wnętrzu spokój, w momencie stresujących sytuacji. Modele Up & down to uniwersalne rozwiązanie 2 w 1. Specjalna konstrukcja, składająca się z dwóch części umożliwia złożenie legowiska w formie budy lub jego rozłożenie do otwartego posłania.

Z pewnością wiesz, jak ważne dla Twojego zwierzęcia jest własne miejsce. To właśnie w nim odnajdzie bezpieczeństwo i spokój na wypadek nagłych hałasów i stresów, mogąc jednocześnie obserwować otoczenie.

Łatwość utrzymania w czystości

Budy materiałowe dla psów i kotów, wykonane z materiału easy clean to produkty, które cechuje bezproblemowe utrzymanie czystości. Dzięki temu z łatwością usuniesz z legowiska nadmiar sierści, kurz i ślinę. Materiały użyte do wykonania tego rodzaju budy są odporne na pleśń i wilgoć. Jeśli zależy Ci na komforcie, spokoju swojego pupila przy jednoczesnym porządku i łatwości zachowania higieny – buda materiałowa to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.

Design, ekologia i jakość w jednym

Legowiska w formie budy materiałowej to uniwersalny design, który wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Materiał codura użyty do ich produkcji to wysokiej jakości rozwiązanie tapicerskie, cechujące się odpornością na gryzienie i drapanie. Posłania Up & down to nowoczesne i funkcjonalne legowiska przydatne nawet podczas podróży. Dzięki lekkości i trwałości mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno w samochodzie, jak i innych środkach transportu. Dwuczęściowy model umożliwia łatwe przekształcenie legowiska w budę, pozwalając na stworzenie wygodnego miejsca odpoczynku.

legowisko-dla-psa-buda-materialowa

Podaruj legowisko swojemu pupilowi

Z pewnością wiesz, jak ważną kwestią dla Twojego pupila jest wygodny odpoczynek i poczucie bezpieczeństwa. Odpowiednio dobrane legowisko, wykonane z wysokiej jakości materiałów to niezbędne wyposażenie każdego właściciela psa lub kota. Jeśli szukasz nowoczesnych i designerskich rozwiązań – odwiedź stronę marki Rexproduct i poznaj oferowane przez nas posłania. Wśród naszych produktów znajdziesz wygodne budy materiałowe, legowiska ortopedyczne, torby transportowe, poduszki i materace. Jesteśmy miłośnikami zwierząt i doskonale wiemy, jak zadowolić ich potrzeby i oczekiwania! Sprawdź szczegóły naszej oferty i skompletuj akcesoria, które zadbają o wygodę i radość każdego czworonoga.

Join the conversation

TOP
Mój koszyk 0